Z Power Trening błyskawicznie zrozumiesz gramatykę, a dzięki temu szybciej opanujesz niemiecki.

Cześć! Nazywam się Ania i jestem ekspertem w sprytnej nauce języka niemieckiego.

Kim jestem i dlaczego mogę pomóc Ci w nauce niemieckiego? Jestem założycielką & CEO największego w Polsce portalu do nauki gramatyki niemieckiej, z którym kilkaset tysięcy osób miesięcznie hakuje gramatykę. Jak do tego doszło? 

Kilka lat temu spełniło się moje marzenie – dostałam świetną ofertę pracy w sercu Berlina. Pracowałam wtedy w międzynarodowym środowisku, także z osobami, które dopiero uczyły się języka niemieckiego.

Kiedy moi koledzy z pracy  dowiedzieli się, że studiowałam język niemiecki (Lingwistyka Stosowana na Uniwersytecie Warszawskim oraz częściowo w Austrii), zaczęli pytać mnie o ich wątpliwości i problemy związane z nauką tego języka, a w szczególności o gramatykę niemiecką.

Okazało się wtedy, że potrafię tłumaczyć skomplikowane (z pozoru) sprawy w prosty sposób. Z czasem  stało  się dla  mnie jasne, że chcę pomóc i dotrzeć do większej ilości osób i tak stworzyłam stronę www.nauka-niemieckiego.net. 

Autorka znana z:

Czym różni się Power Trening od innych ćwiczeń i dlaczego pomoże Ci szybciej i efektywniej zrozumieć gramatykę?

Tajemnica sukcesu z Power Treningiem tkwi w “wyjaśniającym kluczu odpowiedzi”. To znaczy, że zamiast 1a, 2c  znajdziesz  odpowiedź wraz z krótkim komentarzem, dlaczego dana odpowiedź jest poprawna:

EFEKT: uczysz się efektywniej, szybciej i ..oszczędzasz nerwy. Podsumowując:

E-Book "Power Trening z Gramatyki Niemieckiej"

17,00 €

Z "Power Trening z Gramatyki Niemieckiej" przećwiczysz wszystkie tematy z książki "Gramatyka Niemiecka Prosto Wyjaśniona":

Operatorem sprzedaży jest platforma www.digistore24.com.

Nic nie ryzykujesz - 14 dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy ​​​

Kupując nie ponosisz żadnego ryzyka, ponieważ masz 14 dni na zmianę decyzji. Napisz mi krótkiego maila, a ja zwrócę Ci pieniądze bez dziwnych “jeśli” i “ale”.

Masz pytanie?

Napisz do mnie!

Email: anna@nauka-niemieckiego.net